Informācija medijiem

2008. gada 10. jūlijā

SIA Vizzual plāno iekarot Latvijas un ārvalstu IT tirgu ar datu vadības sistēmu “E-formas”

SIA Vizzual ir izveidojis tiešsaistes datu vadības sistēmu E-formas, kas nodrošina iespēju lietotājiem pašiem izveidot interneta formas un aptaujas, kuras iespējams ievietot gan uzņēmuma mājaslapā, gan izsūtīt aizpildīšanai uz e-pastu. Lai uzzinātu vairāk, dodieties uz adresi www.e-formas.lv

Risinājums nodrošina ne tikai datu ievākšanu, bet arī apstrādi, pārsūtīšanu uz programmu Excel un vizuālu grafiku izveidi. Veidojot formas vai aptaujas, tās iespējams noformēt atbilstoši uzņēmuma korporatīvajam stilam.

Datu vadības sistēmas pamatā ir tā dēvētā web 2.0 ideja, kuru pārstāv tādi pasaules zīmoli kā Google, Zoho, Wufoo un kas paredz lietotājiem draudzīgas saskarnes, tai pašā laikā iemiesojot jaunākās interneta tehnoloģijas.

E-formas priekšrocības, salīdzinot ar citiem datu vadības risinājumiem, ir zemās ieviešanas un uzturēšanas izmaksas, iespēja sistēmu izmantot no jebkuras vietas, kur pieejams dators ar interneta pieslēgumu un intuitīvā lietošanas vide, kas ir pilnībā latviskota.

E-formas datu vadības sistēma ietver daudzvalodu funkciju (risinājums patlaban ir pieejams latviešu un angļu valodās)

Īpaša uzmanība ir pievērsta tam, lai ar sistēmu prastu rīkoties ikviens datora lietotājs. Tāpēc mājaslapā www.e-formas.lv ir ievietotas gan izsmeļošas atbildes uz lietotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem, gan sistēmas video demonstrācija.

E-formas datu vadības sistēma būs ieguvums visiem, kuriem nepieciešams ievākt datus no klientiem, darbiniekiem vai sadarbības partneriem, tos apkopot un droši uzglabāt. Risinājums izmantojams marketinga, personāla vadības, tirdzniecības un citās jomās.

E-formas izmanto tādi Latvijas uzņēmumi kā SIA “Profs”, SIA “Aksedo”, SIA “IUB.lv”, “SIA Fabrreti”.Informāciju sagatavoja:

Didzis Sprūds

Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālists

SIA Vizzual

tel.: +371 26342817

didzis.spruds@e-formas.lv

e-formas.lv: Aptaujas un formas Internetā! Bezmaksas anketas izveide, anketēšana, pētījumi.

atsauksmes