Blogs / Citi

Pirmais iespaids, ko radām par savu valsti(4)

Didzis Sprūds | ceturtdiena, 2009. gada 24. septembris

Tieši Internets mūsdienās ir tas, kur visbiežāk tie iegūts pirmais iespaids par kādu valsti. Pasaulē ir pierasts, ka oficiālā tūrisma informācija par kādu valsti ir atrodama Internetā, visbiežāk adresē VisitValsts.com Tas, šķiet, ir de facto standarts, kas nodrošina to, ka interesentam nebūs jāpavada stundām laiks, meklējot un apmeklējot dažādas Interneta vietnes, bet, ierakstot Interneta pārlūkā adresi, www.visitValsts.com, uzreiz būt iespējams iegūt informāciju par atpūtas iespējām, viesnīcām, tūrisma apskates objektiem utt. Šādas Interneta vietnes ir gan Dānijai (www.visitdenmark.com), Norvēģijai (www.visitnorway.com), Islandei (www.visiticeland.com), Lielbritānijai (www.visitbritain.com), Somijai (www.visitfinland.com). Uzskaitījumu varētu turpināt.

Nesen sanāca nejauši apmeklēt Zviedrijas (www.visitsweden.com) un Igaunijas (www.visitestonia.com) oficiālās Interneta vietnes. Izskatās, ka igauņi ir daudz mācījušies no saviem ziemeļu kaimiņiem zviedriem... (zemāk attēlā redzamas abas lapas kopā)

visit-estonia-vs-visit-sweden

Protams, var jau nedaudz pasmaidīt par "gluži nejaušo" Zviedrijas un Igaunijas oficiālo mājaslapu noformējuma un satura sakritību, bet, paskatoties VisitLatvia.com, smiekli vairs nenāk...

visit-latvia

Ja nemaldos, mēs gribējām 1 miljonu latu tērēt, lai ar reklāmas palīdzību popularizētu Rīgu? Varbūt labāk par par dažiem tūkstošiem atpirkt VisitLatvia.com domēnu un ievietot tur sakarīgu informāciju?

Komentāri

 • mr john rakstīja:

  Sazinieties ar mums šodien par neatliekamo aizdevuma e-pastu tagad: johnwilliamstrustfirm@gmail.com

  Nosūtīts pirms 5 gada, 2 mēnešiem

 • cindymaria rakstīja:

  labdien
  Es esmu misis Cindy Maria strādā saskaņā ar katoļu aizdevumu fondam, mēs subsīdijas dzīves laikā iespēja aizdevumus. Ir ticis noraidīts, bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams konsolidācijas vai hipotekāro aizdevumu? Meklēt ne tālāk, jo mēs esam šeit priekš savas finansiālās problēmas. Esam nodrošinājuši finansējumu cilvēkiem, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kuriem ir slikta kredītu vai kas ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, ieguldīt biznesa 2 % apmērā. Šis vidēja izmantosit informēt plašai sabiedrībai, ka mēs piedāvājam uzticamu palīdzību un saņēmēju, un mums būs gatavi jums sniegt aizdevumu.
  Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasts: Cindymarialoan@gmail.com

  Nosūtīts pirms 5 gada

 • Jane Wembli Josh rakstīja:

  Mani sauc Džeina Vembli Džoša, un es dzīvoju ASV, Kalifornijā, un man un manai ģimenei ir vērts dzīvot šobrīd, un tas viss ir viena cilvēka dēļ, kuru DIEVA sūtīja palīdzēt man un manai ģimenei. Kādreiz man bija dzīve piepildīta ar bēdas, jo manam pirmajam dēlam bija nepieciešama nieres transplantācija, un visi mūsu ietaupījumi tika novirzīti viņa medikamentiem, un parasti mums nav naudas, lai samaksātu rēķinus vai pat noliktu pietiekami daudz pārtikas uz galda, un mums bija jāmaksā īre, un nav līdzekļu, lai samaksātu šos rēķinus. un dzīve likās tik negodīga pret mani, un katru vakaru mana sieva raudās aizmigt, līdz kādu dienu es pārlūkoju Yahoo atbildes un ieraudzīju pārsteidzošu sludinājumu par vīrieti, kurš izsniedz personīgos aizdevumus un piedāvājums ir atvērts viss, un es esmu dzirdējis tik daudz lietu par interneta krāpniecību, taču šajā savas dzīves brīdī es biju ļoti izmisusi un gatavs uzņemties jebkādu risku, un dienas beigās es pieteicos šim aizdevumam 250 000,00 dolāru apmērā un no viena soļa līdz otrs, es saņēmu savu aizdevumu 72 stundu laikā, izmantojot aizliegumu k pārskaitījumu, un zini, tas viss bija kā sapnis, un es piezvanīju Elija kungam Cilvēkam, kurš ir DIEVS, kurš nosūtīja aizdevēju, es atradu un teicu: es esmu saņēmis savu aizdevumu, un viņš pasmaidīja, sakot, ka Dievam lai ir slava, un es tā biju. satriekts, jo es nekad neesmu redzējis nevienu ar tik DIEVA baiļu un laipnu sirdi, un šodien es esmu laimīgākais cilvēks uz zemes, jo pēc DIEVA žēlastības manam DĒLAM nieres transplantācija bija veiksmīga un šodien viņš ir vesels, es un mana ģimene dzīvojam ļoti labi. ērti un laimīgi, un, ja atrodaties manā iepriekšējā situācijā vai jums ir nopietni un likumīgi nepieciešams aizdevums, varat sazināties ar šo DIEVA nosūtīto aizdevēju, izmantojot (loancreditinstitutions00@gmail.com) Whatsapp: (+393512114999)

  Nosūtīts pirms 2 mēnešiem, 4 nedēļas

 • Hussains rakstīja:

  NEKAS NAV TĀLĀK KĀ IZMĒĢINĀT ŠAI AIZDEVUMA AĢENTŪRAI KĀ ES.

  Mans vārds ir es esmu Hussains, esmu no Saūda Arābijas. šobrīd dzīvo Turcijā. Patiešām, Dievs nekad nepieviļ, un es esmu dzīvs liecinieks tiem, kas kādu laiku guvuši labumu no šīs aizdevumu aģentūras. Šī liecība notika pirms dažiem mēnešiem, bet es to atkal publicēju kā norādījumu finansiāli noslogotajiem. man bija ļoti vajadzīga nauda finansiālā stresa dēļ, un tas lika man meklēt lietas par akreditētiem tiešsaistes aizdevumu aizdevējiem, tāpēc es atklāju dažas lieliskas liecības un faktus par Elija kungu, kas sniedza vairāk informācijas par to, kā Elija kungs ir bijis liela palīdzība citiem daudziem cilvēkiem, kuriem kādreiz bija ļoti nepieciešama finansiāla palīdzība. mani joprojām mulsina tas, ka tiešsaistes aizdevuma aizdevējs mani izkrāpa USD 5000 dolāru pēc visiem viņa solījumiem piešķirt man aizdevumu, un tāpēc man bija jāmaksā arvien vairāk, lai tikai saņemtu aizdevuma līdzekļus, un tāpēc es esmu kļuvis šoreiz vēl uzmanīgāka saņemot šo personīgo aizdevumu, jo man vajadzēja turpināt mācības par katru cenu, saņemot aizdevumu no jebkura likumīga un akreditēta tiešsaistes aizdevēja, jo mans tētis bija ļoti slims un mana mamma bija finansiāli neizdevusies mana tēva medicīnisko izdevumu dēļ. un manu brāļu un māsu izglītības izdevumu dēļ es nolēmu pieteikties šai aizdevumu aģentūrai ar aizdevuma summu USD 50 000,00 USD, jo man bija ļoti vajadzīgs aizdevums, bet Dievs bija manā pusē, un es saņēmu šo aizdevumu. naudu 50 000.00 dolāru apmērā ātri un tūlīt pēc 96 stundām pēc mana aizdevuma pieteikuma iesniegšanas, un tāpēc es vēlos ieteikt šo aizdevuma padomi ikvienam šajā forumā, kuram arī ir ļoti nepieciešams aizdevums, tāpat kā es biju pirms dažiem mēnešiem un tur e-pasta adrese ir h Ja vēlaties arī aizdevumu: (loancreditinstitutions00@gmail.com) Whatsapp: (+393512114999)

  Nosūtīts pirms 2 mēnešiem, 1 nedēļas

Pievienojiet komentāru

 • E-pasta adrese nav obligāti jānorāda.

e-formas.lv: Aptaujas un formas Internetā! Bezmaksas anketas izveide, anketēšana, pētījumi.

atsauksmes