Blogs / E-formas jaunumi

Iespēja noslēgt / atvērt aptauju un pievienot lauku, kur iespējams ievadīt laiku(1)

Didzis Sprūds | svētdiena, 2009. gada 13. decembris

Daudzi lietotāji mums vaicāja, kā iespējams slēgt/atvērt aptauju. Šāda iespēja ir noderīga vairākos gadījumos: 1) Ja vēlamais aizpildīto aptauju skaits jau ir sasniegts un nepieciešams uzsākt saņemto datu analīzi, taču dažas aptaujas anketas joprojām tiek iesniegtas; 2) Aptauja tiek slēgta citu iemeslu dēļ, un, lai netērētu respondentu laiku un pūles, nepieciešams informēt respondentu, ka attiecīgo aptauju vairāk nav iespējams aizpildīt.

Tagad šādu funkciju esam ieviesuši. Formu sarakstā pie katras formas no izvēlnes iespējams izvēlēties "Aizvērt/Atvērt" aptauju. Tiklīdz aptauja tiek slēgta, visi, kas attiecīgo aptaujas saiti apmeklē, redzēs paziņojumu "Atvainojiet, šo aptauju vairāk nav iespējams aizpildīt".

close-open-feature

Otrs jaunums ir lauks, kas paredzēts laika ievadīšanai. Tagad, pievienojot aptaujai jaunus laukus, iespējams izvēlēties arī lauku "Laiks", kas īpaši pielāgots, lai tajā ievadītu laiku - stundas, minūtes, un, ja nepieciešams, arī sekundes. (to, vai rādīt/nerādīt vietu sekunžu ievadīšanai, iespējams ieslēgt vai izslēgt.) Iespējams izvēlēties arī starp 12 un 24 stundu laika formātu.

time-field

Komentāri

  • Elizukus rakstīja:

    :)

    Nosūtīts pirms 9 gada, 6 mēnešiem

Pievienojiet komentāru

  • E-pasta adrese nav obligāti jānorāda.

e-formas.lv: Aptaujas un formas Internetā! Bezmaksas anketas izveide, anketēšana, pētījumi.

atsauksmes